VÝRAZNÉ LÍČENÍ S PALETKOU SEPHORA NUDE


Pro dnešní líčení jsem vytáhla paletku značky Sephora, která mě uchvátila na první pohled. Má nádhernou skladbu stínů, ale největší problém je její prášivost. Kdyby se jednalo pouze o matné odstíny, tak to vem čert, ale většina těch stínů obsahuje mini třpytečky a ty doslova létají všude. 


Když stíny nanáším prsty, tak se ukazují v lepším světle a pigmentaci lze vybudovat a třpytivé částečky se dají i zkrotit, ale když vezmu do ruky štětec, tak nemám šanci. Stíny poletují všude, při blendějí se výrazně vytrácí a je nutné stíny dost vrstvit. 


Matnější stíny jsou v téhle paletce o poznání lepší, více pigmentované méně práší a práce s nimi není nic složitého. Nejhůře jsou na tom světlé stíny z přední části paletky, kdy jsou to prakticky jen suché třpytky a mají problém se na víčko chytit bez pořádného lepkavého základu. A navrstvit je přes jiné stíny je snad nemožné.


Paletka navíc obsahovala hnědou tužku na oči, která byla perfektní, to byl neskutečnej držák a štětec na oči, který ani nevím kde je.. :/ K paletce se občas vracím, ale určitě nepatří mezi mé oblíbené.


Dnešní inspirace je taková klasika, kterou většinou s paletkou vytvořím. Líčení je rychlé a effektní. Začínám nafialovělým stínem na celé víčko, v ohybu ho blendím nejsvětlejším odstínem hnědé. Naopak tím nejtmavším hnědým stínem ztmavím jak vnější koutek, tak i spodní linku, které se nebojím a udělám jí více přifouklou. Na vnitřní koutek postupně namixuji veškeré světlé odstíny paletky. 


Na pleť jsem použila svoji klasiku, která se skládá z primeru Alcina, makepu Dermacol 24h control, pudru Holika Holika a tvářenky Collection Way to glow. A poslední dobou nezapomínám ani na fixační sprej - Freedom. Na tenký zkosený štětec nabírám tmavě hnědý stín z paletky a zvýrazním s ním obočí. Řasám dodám váhu řasenkou Miss Sporty 100 % rock.


Oči jsou výraznější, tak sahám po přirozenějším odstínu rtěnky. Ale jakou zvolit byl trošku oříšek. Mohla jsem se držet tónu stínů a zopakovat nějakou světle mauve rtěnku, protože stíny mají fialový nádech, ale nakonec padla volba na tlumenou růžovou od Avonu - Mad for mauve.


Jak se vám líčení líbí?

Vaše Hevi

Komentáře

 1. Paletka mi připomíná hodně Naked a líčení je moc krásné :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj,
  líčení je moc pěkné, dost mě zaujala ta rtěnka a jdu se na ní mrknout do katalogu:-)
  Hanka z ciculka.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Paletka má nádherné barvy, moc povedené líčení! :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 4. Great post , I'm following you , please follow me too :)

  OdpovědětVymazat
 5. Líčení je nádherné a hrozně se mi líbí odstín rtěnky. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 6. Moc pěkné líčení paletka má hezké odstíny :).

  TheBlondieTale

  OdpovědětVymazat
 7. Moc pěkné líčení :-) takové nosím nejčastěji.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 8. Paletka vypadá krásně a líčení se ti moc povedlo :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 9. Moc, moc krasné líčení. ����

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :-)