PŘÍRODNÍ ŠŤÁVA A SIRUPY WELEDA


Maison jar aneb "cool zavařovačky" jsou hitem nejen v létě, ale i na podzim. Sklenice mají silné sklo a něco vydrží, takže se nemusíte bát ani horkého čaje. Do kterého si můžete přikrájet ovoce nebo přilít přírodní sirupy značky Weleda.


V nabídce najdete dva sirupy - Rakytníkový, Trnkový a dvě šťávy - Bříza a Rakytník. Obě varianty si můžete smíchat s vodu (moje oblíbené), čajem nebo třeba džusem, prostě záleží na vaší chuti. Březová šťáva je nejlepší za studena s vodou a plátkem citrónu. A rakytníkový a trnkový sirup mám raději v čaji, především v černém, ale rakytníkem nepohrdnu ani v zeleném. Ale vůbec není nutné je míchat v nápoji, protože třeba sirupem si můžete ochutit tvaroh a nebo bílý jogurt. Pokud nejste moc na sladké, doporučuji vám spíš šťávy, které jsou bez cukru. Naopak sirupy jsou zahušťěné a slazené medem.


Rakytníkový sirup
V rakytníku se nachází nejen vysoká koncentrace vitamínu C, ale i dalších vitamínů a antioxidantů. Bio rakytníkový sirup posilu je obranyschopnost organismu a podporuje vitalitu.


Trnkový sirup
Jestliže za sebou máte nemoc a vaše tělo je v rekonvalescenzi nebo jen cítíte únavu a energie vám klesá, tak právě trnkový sirup vás postaví na nohy a vleje do vás nový život.


Březová šťáva
Pokud plánujete detox vašeho organismu, tak si určitě na pomoc nezapomeňte vzít březovou šťávu, protože flavoidy obsažené v březových listech, působí mírně močopudně. Takže vám šťáva napomáhá nejen s očistou organismu, ale i rychlejším vyplavením škodlivin.


Sirupy jsou hodně husté a trnkový se z lahvičky dostává velmi špatně. Nejraději je mám klasicky rozmíchané ve vodě. Bohatě stačí kávová lžička do větší sklenice. Chuťově jsou výborné nejsou přeslazené ani hořké a věřím, že si je zamilují i děti. 


Jestli vás zaujaly a chcete je vyzkoušet. Tak tu mám pro vás tip na jednu akci v Brně, která se bude konat 23.listopadu. Akce nese název Weleda den ve Zdravém životě, kde máte možnost sirupy ochutnat a odnést si je s 20 % slevou domů.

 Sleva se vztahuje na veškerý sortiment značky Weleda, kromě dárkových setů.


Máte zkušenost se sirupy Weleda?


Vaše Hevi


Komentáře

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :-)