LETNÍ SOUTĚŽ O VOUCHER NA 5000 KČ #SUMMERYOURSELF #NOTINOCZ


Léto v plném proudu a půlka prázdnin téměř za námi. Čas festivalů a různých párty začíná, a nejen na ně se hodí barevné, crazy líčení. Když se řekne letní líčení, tak si každý asi představí něco jiného. Pro někoho je odvaz totálně ulítlé barevné líčení, někdo zase brzdí u barevné linky. Jiní zase vsadí na jemné oči, ale u rtěnky se nebojí a rozbalí to v těch nekřiklavějších odstínech. 

Makeup je originál, tak jako každá žena. Je hravý, elegantní, zábavný, ale nikdy ne nudnýProbuď své já s makeupem. Ať jsi andílek, ať jsi ďábel. Jsi rebelka nebo dáma. Jsi princezna nebo festivalová královna. Ukaž své já a nezapomeň, když fotku přidáš na svůj instagram do 13.8 a ještě přidáš hastag #SummerYourSelf #NOTINOCZ můžeš soutěžit o luxusní ceny v podobě voucheru na 5000 Kč. Na další tipy na různá líčení mrkni i sem Notino.czA jaké je vaše letní líčení?


Vaše Hevi

Komentáře

 1. O této soutěži vím a už o ni trochu i přemýšlím, myslím, že je to super nápad jak ukázat víc nálad, víc já.:)Ještě se dokopat k realizaci.. :-D Jinak tvoje líčení je super.:)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji.. :-) anooo ta realizace je složitější, a kor v tomhle neskutečným horku...

   Vymazat
 2. skvelá súťaž, určite tam patríš, tvoje líčenia sú skvelé ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :-)