čtvrtek 24. března 2016

MAKEUP REVOLUTION LONDON: NEW-TRALS vs NEUTRALS


Značku Makeup Revolution vám už asi moc dlouze představovat nemusím, protože věřím že tuhle značku zná snad každá žena, která se aspoň trošku věnuje makeupu. Makeup Revolution London je za mě značka, která vám za nízké ceny dá docela dost kvalitní produkty. A těmto slovům dostojí i tahle nová paletka stínů.


Paletka má pevný černý obal, který opravdu něco vydrží a nerozpadne se hned při prvním pádu. Na obalu mě nejvíce zaujalo spojení lesklé spodní části s matným víčkem. Obal je laděný do černé a zlaté barvy, které za sebou nesou lehký závan luxusu. V paletce nechybí ani velké praktické zrcátko, a štěteček. (Který jsem bohužel někde zašantročila).


Cena paletky je 349 Kč a obsahuje 16 stínů/16 g.


Právě tóny oranžové, růžové a červené byly hlavním lákadlem, abych si paletku vybrala.


Sice nezvyklé odstíny, ale jsem moc ráda, že i tyhle barvy si pomalu v paletkách hledají své místo.


Pokud neholdujete oranžové a červené, tak vám paletka nabídne i odstíny hnědé, šedé a fialové.


Paletka v sobě ukrývá jak matné stíny, tak stíny plné třpytu a lesku.


Paletka je neuvěřitelně skvěle poskládaná. Obsahuje jak stíny na celé víčko, tak pozadu nezůstávají ani hnědé, fialové tóny do ohybu víčka a o pro rozzáření vnitřního koutku se postará krásný metalický růžový stín.


Ačkoliv paletka na první pohled působí hodně tmavě, a že je určena pro tmavé líčení. S paletkou vytvoříte jak tmavé, nude, barevné a nakonec i denní líčení. Za mě je paletka hodně multifunkční.


S paletkou si někdo moc pěkně vyhrál a vydařilo se mu to. Prostě paráda.


 Zatím paletku jen chválím a budu i nadále. A to i v případě pigmentace, protože ta je famózní, nemyslíte?


 Většina stínů v paletce nepráší vůbec, ale některé lehce ano. Lehká prášivost se týká třpytivých stínů, ale jedná se spíše o vypadávání třpytek, což je u těchto stínů občas problém.


Konzistence většiny stínů je krásně máslová, jen tři metalické stíny obsahují hodně třpytek a s těmi to stíny je trošku horší práce, ale není to nic dramatického.


Stíny jsou jemné jako pírko a práce s nimi je jedna báseň. Stíny se mezi sebou skvěle blendí a jsou pro sebe jako stvořené.


S bází mi stíny na víčku vydrží po celý den až do večera. Jedinou malinkatou výhradu mám u třpytivých stínů, které se skládají s hodně třpytek, ty mají tendence k večeru opadávat pod oči.Jak se vám paletka líbí?


Vaše HeviŽádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za každý váš komentář :-)

Všechny mé fotografie a obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmí být použity nebo reprodukovány žádným způsobem bez mého svolení. © wormake.blogspot.cz | Template by DanyČuks