sobota 2. května 2015

POZVÁNKA NA TAJNÝ PROJEKT

...Vybarvi se...

Pár dní zpátky, možná je to už týden, jsem hledala nějaké blogerky na můj tajný projekt. Jak už název napovídá bude o barevný projekt, abych to více ujasnila budou to barevné tutoriály na líčení.

Projekt Vybarvi se začíná zítra od 4. května a bude trvat do 9.května.

Články budou uveřejněni každý den v 15:00 hod.

Projekt spočívá v tom, že na každý den je jedna společná barva pro všechny blogerky. Ty mají za úkol na tuhle barvu vytvořit článek a líčení s outfitem nebo jen outfit. Takže můžete čekat, že každý den na blogu se objeví článek o jedné z pěti barev.

Barvy:

Pondělí - červená
Úterý - Tyrkysová
Středa - Růžová
Čtvrtek - Zelená
Pátek - Fialová

Myslím, že všechny to jsou překrásné barvičky a je škoda, je nevytáhnout na sluníčko. Hodně slečen se jich bojí, a mě to přijde škoda. A to bych chtěla trošku tímhle projektem změnit a ukázat, že barevné líčení může být hezké a vkusné.

Kdo mi s tím pomůže?
Tady jsou:


Své články neznáme dopředu, a budou překvapením i pro nás, když je sami zveřejníme... :-) Takže budete mít hned několik tipů jak se poprat v líčení s touhle barvičkou.

Tak co říkáte na projekt? Líbí se vám?

8 komentářů:

 1. Je to zajímavý nápad a už se těším na výsledek! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý nápad pro slečny na zvýraznění sebe a zároveň rozšíření líčení tmavších a výraznějších barev!:) Já osobně se určitě přijdu podívat, protože na sobě i na obličeji většinou nosím spíše neutrální barvy, tak bych si mohla zkusit občas zaexperimentovat.!:)
  http://teriblossom.blog.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Hmm... možná zkusím, i když jsem minimálně vybavená a nevím, jak to zvládnu... :D
  No zkusím :D :)

  OdpovědětVymazat
 4. Těším se na články s výsledkem. :-)
  giveaway

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý váš komentář :-)

Všechny mé fotografie a obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmí být použity nebo reprodukovány žádným způsobem bez mého svolení. © wormake.blogspot.cz | Template by DanyČuks