středa 29. dubna 2015

NOVINKA Z DM

Voňavé špalíčky

Nevím jestli je to novinka jen pro mě nebo i pro vás, ale v DM drogerii, jsem narazila na tyhle voňavé špalíčky. Nevím jestli je více vůní, já tam našla jen tyhle dvě tyčinky.


Jedna je lotos s vodní mátou a druhá vanilka.  


 Obě tyčinky překrásně voní. 

Na obalu je napsáno, že se dá použít na dvakrát. Zkusila jsem to s vanilkovou, ale ta půlka jako by ve vodě vůbec nebyla, tak jsem tam šupla i tu druhou a u lotosu jsem dala rovnou celou tyčinku. Tyčinka se rozpouštěla asi 5 minut, než se rozpustila celá. Voda krásně voněla po vanilce i po lotusu. Když se tyčinka rozpustila plavaly na hladině květiny a kousky lusku vanilky. Po koupeli jsem měla pokožku krásně hydratovanou a hebkou. Bála jsem se jestli bude špinavá vana a vůbec, ani neměla takový ten zvláštní povlak.. Takže super. Cena těchto tyčinek byla 49,90 Kč za 45 g.


Určitě bych tyhle tyčinky doporučila.

Znáte je? Zkusíte je?

22 komentářů:

 1. O můj bože, tak tohle je opravdu dokonalé, to rozhodně musím zkusit!

  Mrkni na můj blog. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, já doufám, že bude více variant :-)

   Vymazat
  2. Já je viděla už dříve v Dm,jiné varianty,ale nevzpomenu si jaké ani kdy,protože jsem jim moc nevěnovala pozornost,nemam totiž vanu.

   Vymazat
  3. Fakt, tak to jsem ťuňta, že jsem si toho nikdy nevšimla.. :-) :/

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Jsou super, musím si skočit pro další :-)

   Vymazat
 3. Supeer. To čumím teď.. Do dmka chodím běžně ale tohoto jsem si snad nikdy nevšimla.. Až tam pujdu, musím koupit abych vyzkoušela.. Vypadá to úžasně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Našla jsem to u sprchových gelů.. :-) Tak hledej tam.. :-) Je to božský, jak už jsem psala já si musím jít pro velkou zásobu.. :D

   Vymazat
 4. Já nejdřív myslela, že jsou to vonné tyčinky :D Po přečtení článku jsem pochopila :D. Nikdy jsem je v DM neviděla, ale nevypadjí špatně. Možná, že je někdy vyzkouším :)
  FASHION & BEAUTY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, to jsem ráda, že nejsem jediná kdo je nezná... :-) Určo.. můj favorit je vanilka :-)

   Vymazat
 5. Jsem asi slepá, ale tohle jsem v Dm nikde nenašla.. :O :O

  OdpovědětVymazat
 6. Na tyčinky jsem se v DM dívala, odradilo mně že tam jsou kousky něčeho a nemám ráda, když musím po koupeli čistit vanu. Jestli jsi je už zkoušela, je to jak si myslím nebo se vše rozpustí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ty suché květiny plavou na vodě, ale jejich tam malinko není to, že by jsi měla plnou vanu :-) Takže to je v pohodě. :-)
   A po koupeli, mi to mastnou vanu neudělalo.. :-) Krásně jsem to opláchla a bylo to v pohodě.. :)

   Vymazat
 7. Tak to běžím pár kroků do DM pro to, moc moc děkuju za tak skvělý objev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skvělé, jen utíkej. Já jsem nadšená, tak doufám, že budeš taky :-)

   Vymazat
 8. Já tyhle tyčinky už objevila před vánoci, koupila jsem si tu vanilku a nebyla jsem s ní spokojená. Dala jsem si do vany tu půlku a teda strašně mi vadilo, že mi na pokožce vytvořila takový ten divný povlak.. A ještě jsme měli z toho strašně špinavou vanu! Za mě tyhle tyčinky určitě ne, ale každý má svůj názor :))

  Life by Peggie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt už před vánoce.. :O já asi po té drogerce, chodím po stropě.. :D :D

   Vymazat
 9. Vypadá opravdu skvěle asi si jednu koupím! Pěkný článek a fotky.
  http://anyworld0036.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě, já mám doma už nový dvě vanilkový.. :-)

   Vymazat
 10. Tohle je tak divné, až se mi to líbí. Trochu mě i mrzí, že jsem vanu z úspory času vyškrtla, ve sprše by to těžko bylo použitelné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře ty.. :) Ou, tak ve sprše to teda nevím, ale tak zase pokud dobře těsní, tak by to třeba šlo.. :D :D já si to ráda dávám i do lavoru s vodou na nožky :-)

   Vymazat

Děkuji za každý váš komentář :-)

Všechny mé fotografie a obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmí být použity nebo reprodukovány žádným způsobem bez mého svolení. © wormake.blogspot.cz | Template by DanyČuks