neděle 29. března 2015

Recenze: Linky od W7

Recenze: Linky od W7

Milujete linky i třpitky? A nejradši oboje naráz? Tak to mám pro vás malý tip na tyhle třpitivé prcky od W7. Tihle malý miláčci mají krásné barvičky a třpitky se v nich jen hemží. Díky takové hromadě třpitek jsou linky dobře pigmentované a na víčku vydrží celý den. Balení je hodně podobné linkám od Sleeku. Linky nejsou vůbec drahé za 69 Kč dostanete 6 ml tohoto zázraku. Aplikátor je malý měkký štěteček, skvěle se dá použít, ale spíše na silnější linku s tenkou linkou dost bojuji. :(Linky jsem si vybrala v odstínech 2, 3, 4, 5. Kupovala jsem je www.namalujse.cz. Eshop můžu určitě na 100 % doporučit.


Odstín č. 2 - jsou stříbrné třpitky v černém základu. Za tyhle linky jsem štastná, dlouho jsem hledala černé linky se stříbrnými třpitkami. Mám zálusk i na černé se zlatými třpitkami, ale ty jsou zatím stále v mém hledáčku.

Odstín č. 3 - jsou zlaté třpitky v čirém podkladu.

Odstín č. 4 - jsou růžové třpitky, občas se tam mihnou i stříbrné v čirém podkladu

Odstín č. 5 - jsou tmavě tyrkysové třpitky v čiřém podkladu


Linky jsou mokřejší, ale během chvíli uschnou a krásně drží. Bála jsem, že když jsou linky třpitivé, aby mi během dne třpitky neopadávaly. Ale potvrdilo se, že se bojím úplně zbytečně a linky drží.


Vím, že značka W7 nabízí tyto linky ve stříbrné a zelené variantě. Na ty zelené si dělám zálusk.

A co vy? Lákají vás nějaké?

5 komentářů:

 1. Asi bych měla přestat číst tvé recenze, protože mě na spoustu věcí vždy naladíš a já už nevím, kolik bych měla naspořit.. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne to bylo škoda :-) Já vím jsem lump :D :D

   Vymazat
  2. Až se pročteš dál, tak mě opravdu zavraždíš.. :D takových lákadel blog skrývá mnoho :-)

   Vymazat
 2. Tak ta tyrkysová barvička je přímo úchvatná!

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve skutečnosti jsou ještě víc zářivé :-)

   Vymazat

Děkuji za každý váš komentář :-)

Všechny mé fotografie a obsah blogu je chráněn autorským právem. Nesmí být použity nebo reprodukovány žádným způsobem bez mého svolení. © wormake.blogspot.cz | Template by DanyČuks